SABAHIN YENİ BAŞLAMAYA ÇALIŞTIĞI SAATLERDE 4 SEASONS'IN KAPISINDAN GİRDİĞİMDE ''BU KADAR ERKEN KALKMAYA BÜNYEM DAYANAMADI ÖLDÜM VE ARTIK FARK ETMEDEN NASIL BİR SEVAP İŞLEDİYSEM CENNETİN EN LÜKS VE ŞAŞAALI KISMINA GELDİM HERHALDE" DEDİM =)

OTELİN TÜM LOBİSİ HER YER ORKİDELERLE KAPLI, BULDUKLARI HER BOŞLUĞA ORKİDELER DOLDURMUŞLAR VE MUAZZAM BİR ORTAM YARATMIŞLAR.. TABİ ORTAMDAN ALDIĞIM  İLHAMLA BURCU KARA'NIN ENERJİSİ BİRLEŞİNCE BAKIN ORTAYA NASIL BİR MAKYAJ ÇIKTI =)

MAKYAJI UYGULAMAK İSTEYENLER MAC'İN SMOLDER KALEMİNİ GÖZ İÇİNE YOĞUNCA SÜRDÜKTEN SONRA 239 NUMARALI FIRÇA'İLE DAĞITIP ÜZERİNE SİYAH BİR FAR GEÇEBİLİRLER..

4 yorum :

 1. sen nekdr süper makyaj yapsanda bu kızcağıza makyaj yakışmıyor yahu

  ReplyDelete
 2. Rıfat temayı kim belirliyor bu makyajlarda? Mesela burda Burcu Zeyna'daki savaşçı hatun karakterlere benzemiş... Bu temayla bakılınca makyaj güzel oldukça, ama eğer genel bir temaysa daha farklı olabilirdi, ama tabi ki Burcu'yu daha güzel gösterecek daha farklı makyajların da ustası sensin!

  ReplyDelete
 3. ne kolay birşey gibi anlatmışsın, smolder kalemi sür+fırça ile dağıt! :)))
  ben mac'de küçük bir workshop'a katılmıştım, o dediğin kısma gelene kadar 30 çeşit ürün uygulanmştı walla..
  ama sen de cesaretimizi kırmamak için sadece özet geçiyorsun anlaşılan, iyi niyetin için teşekkürler :)

  *bu arada yorum bırakırken kelime doğrulama olmazsa daha pratik olur, ayarlardan kaldırabilir misin? tşk.  http://wear-a-smile-wear-a-smile.blogspot.com/

  ReplyDelete