KENDİSİ GENÇ YAŞINA RAMEN ÇOK BÜYÜK BAŞARILARI PEŞİNE KATMIŞ VE TÜRKİYENİN EN ÖNEMLİ İSİMLERİNİN BAŞARIŞARINA İMZA ATMIŞ. HEPİMİZİN SEVEREK DİNLEDİĞİ, BAĞIRA BAĞIRA SÖYLEDİĞİ BİR ÇOK ŞARKININ HİKAYESİNİ KENDİSİNDEN DİNLEMEK İNANILMAZ KEYİFLİ OLDU =)
ÖRNEĞİN İZELİN ''GURUR'' ŞARKISINI VAPURDA KAVGA EDEN BİR ÇİFTİN HİKAYESİNDEN ESİNLENEREK YAZMIŞ.
YİNE FERHAT GÖÇERE VERDİĞİ ''BİRİ BANA GELSİN'' ŞARKISINI ÇOK BÜYÜK EMEKLERLE HAZIRLADIĞI VE TAŞININCA MUTSUZ OLDUĞU EVİNİ TERK ETTİĞİ 
 O GÜN, BULDUDUĞU BOŞ EVİNDE YAZMIŞ. YAZDIĞI KAĞIDI GÖZYAŞLARI BAYAĞI BİR ISLATMIŞ.. 
 ŞU SIRALAR SON ALBÜMÜ İLE HERKESİN DİKKATİNİ VE İLGİSİNİ ÜZERİNE ÇEKEN SİNAN AKÇIL'İLE KONSER VE BASIN FOTOĞRAFLARI İÇİN ÇALIŞTIĞIMIZ ÇEKİM FOTOĞRAFLARI SİZLERLE..   HAZIR YERİ GELMİŞKEN SİZE ERKEK MAKYAJINDANDA ŞÖYLE BİR BAHSEDEYİM
ERKEK MAKYAJI ÇOK NATUREL VE DOĞAL OLMALI.  DAHA İYİ GÖRÜNMEK İSTEYEN ÇOK SEVGİLİ ERKEKLER TENLERİ İÇİN BİR PUDRA TERCİH EDEBİLİR VE TENLERİNİN 2 TON KOYU RENGİ DİĞER BİR PUDRAYLA YÜZLERİNE BOYUT KAZANDIRABİLİRLER..

1:TEN RENGİ PUDRANIZI TÜM YÜZÜNÜZE UYGULAYIN.

2:TENİNİZDEN 2 TON KOYU PUDRANIZI KULAĞINIZDAN ELMACIK KEMİĞİ ALTINA DOĞRU VE ALIN BOŞLUKLARINA, YÜZÜNÜZE BOYUT KAZANDIRACAK ŞEKİLDE UYGULAYIN..
FOTOGRAF:ÜMİT SAVACI
STYLİNG:SEMİH GÜNGÖR
SAÇ:SEDAT TEMUR
MAKE-UP:RIFAT YÜZÜAK

2 yorum :

  1. Harikalar yaratmışsın yine! :)

    ReplyDelete
  2. Rıfat makyaj, resimler harika da, yazıda bir sürü hata var. Bence şu yazı yazma işini de benim gibi bir profesyonele bırak, ne dersin?

    ReplyDelete