fashion week ikinci gününe NEJ defilesi için podyuma çıkacak olan AHU TÜRKPENÇE'ye makyaj yaparak başiladım..   
Ahuyla kalıcı takma kirpik üzerine kısa bir sohbet ettik. Ahu bugün demo olarak geçici ekleme kirpikler taktırmış ve kullanabilirse 1 ay süre ile kalan kalıcı kirpiklerden taktırmak istediğini söyledi, bendende fikir istedi. Kendisine anlattım birde size anlatayım bildiklerimi..
Takma kirpik gözleri çok güzel gösteriyor ve bakışları tamamen değiştiriyor ama kalıcı kirpiğin  benim bildiğim bazı riskleri var.  Düzgün uygulanmadığında çapak çapak duruyor ve üzerine uygulanan maskara zamanla temizlenemeyip birikiyor hem kötü görünüp hemde kirpikleri dökebiliyor..SİNEM SÜLÜN'ile NEJ defilesi kulisinde karşılaştık. Herkes gibi benimde ilk şıklığı ve şortu dikkatimi çekti ve hemen sizlere göstermek için fotoğrafını çektim =) merak edenler için Sinem'in şortu ALEKSANDER MCQUEEN..     


ÖZEGE ULUSOYU gördüğümde ilk söylediğim yeter bu bronzluk açıl artık çok kıskanıyorum dedim =) ve STUDİO KAPROL kulisindebaya eğlendik, baya güldük çünki makyajla bütün modeller beyazlaştırıldı. 

  
Aynı makyaj SERENAY SARIKAYA'ya uygulanınca eğlence katlanarak devam etti =)   2. günün kısaca görüntüleri böyleydi hızlıca sizinle paylaşmış oldum =))


3 yorum :

 1. İnsanın her konuda emin ellerde olması ne kadar güzel bir şey... Söz konusu önemli ve özel günler olunca makyaj konusunda herkese güvenemiyoruz. Bizim böyle kulislerimiz yok tabi :) yana yakıla makyöz arıyoruz. İşinizin hakkını veriyorsunuz. Tebrik ederim.

  ReplyDelete
 2. yana yakına aranmayın beni arayın ;)

  ReplyDelete
 3. Bugün (c.tesi) HT Magazinde Serenay vardı. Sizin makyajınızla defile sonrası güne devam etmiş :)
  Şimdi dikkatli bakınca Özge Ulusoyun makyajı tablo gibi olmuş. Esmer olduğu için beyaz makyajı daha güzel taşımış.

  ReplyDelete