Bugün fashion week'in 3. günü yorgun olmama rağmen ÖZGÜR MASUR defilesi için koşar adım gittim defile alanına.. ÖZGE ULUSOYLA başladık makyaja Özgenin güzelliği ile benim makyaj birleşince inanılmaz bir sonuç çıktı ortaya..   

Özgeyle yine çok güldük, yine çok eğlendik ama onun dışında sizi ilgilendirecek bilgileride aldım =)) Özge maskara hariç herşeyini MAC'ten kullanıyormuş özellikle hottai ruj ve pinc me allık sürmeden sokağa çıkmazmış =) maskarasıda loreal buarada.. 
 Ardından SERENAY SARIKAYA geldi önce hemen dedikodu alışverişini tamamladık ;) Ardından sizin için gerekli bilgileri marjo'cum sayesinde aldım..
 serenay son günlerde doktor murad'ın bir toniğini kullanıyormuş ve çok memnunmuş.. fondoten olarakta dior'un spf 15 içeren mat bir fondotenini kullanıyormuş geri kalan tüm ürünlerinide MAC'ten kullanıyormuş..
Ve Serenay benim makyajımla =)

 Ve SEDEF AVCI'da bugün özgür masur defilesi için kulisteydi..
Ve bugünki defile makyajlarından beğendiğim bir diğeri..


Ve merak edilen GÜL AĞIŞ defilesi bugün Galatasaray hamamında gerçekleşti evet merak edildiği gibi çok sıcaktı ve herkes çok bunaldı ama ortam okadar büyüleyiciydiki bence değdi..


Ve Gül'ün defile makyajı..Ve MEHTAP ELAİDİ defilesi için SEMİHA BEZEĞ'e yaptığım makyaj..

2 yorum :

  1. düğün makyajım senındır rıfat:)


    Blogumuzdakı cekılıse katılırsanız sevınırız:)

    http://waysofgrace.blogspot.com/2011/09/gracein-sizleri-havalara-ucuracak.html

    ReplyDelete
  2. yapılan makyajlar harika..

    ReplyDelete