istanbul fashion week 7 eylül çarşamba günü karma bir (jale hür doğan, ipek arnas ve aslı güler) ile başladı.. Gelemeyenler, göremeyenler ve merak edenler üzülmesin herkesten önce görüntüler ve kulis sırları Rİfat Yuzuak's Makeup'da ;)


Biz saat 12:00 gidip hazırlıklarımızı yapmaya başladık..


Ve karma bir JALE HÜRDOĞAN makyajı başladı..JALE HÜRDOĞAN'ın defile makyajında birazdaha sıra dışı bir eyeliner uygulaması yapılıp takma kirikler kullanıldı elde etmek istenilen sonuç modern, soft ama sıra dışı bir kadındı..

 Defile arasında SEMİHA BEZEK ve bu yıl düzenlenen güzellik yarışması ikincisi GİZEM KARACA'ile sohbetteyiz =)   SEMİHA şu sıralar MUHTEŞEM YÜZYIL adlı dizinin oyunculuğunu yapıyor ve yoğun set ortamında saçına ve yüzüne yapılan işlemlerden cildini korumak için düzenli cilt bakımı yaptığını ama en önemlisi cildini çok iyi temizlediğini anlatıyor =)  GİZEM ise yeni yayın döneminde kanal D'de başlıyacak olan dizisinin heyecanını yaşıyor =)

 İPEK ARNAS'ın makyajı daha romntik ve soft bakışlar yaratmak için gözde tedy kalem üzerine brun farla gölgeler verdik.  12 nolu mac kirpik takarak gözleri güçlendirdik..
ARGAMDE defile makyajı sizlerle =)  

 DUYGU AKDENİZ heryıl olduğu gibi izmirden kalkıp istanbula gelen modellerden..


  AHU YAGTU argande defilesi için hazırlanıyor..
NUR GÜMÜŞDOĞRAYAN ATIL KUTOĞLU defilesi makyajı için sırasını bekliyor.. Özel hayatında çok fazla makyaj yapmadığını ve cilt temizliğine dikkat ettiğini anlatıyor=) şu sıralar özel hayatındaki mutluluk yüzüne yansımış ve yeni projelere hazırlanıyor..


 ATIL KUTOĞLU defilesi için hazırlıklar başladı 14 bayan 13 erkek modelden oluşan kalabalık bir kadro vardı.. UĞURKAN EREZ modellere podyum ve kareograf ile alakalı bilgi veriyor..
Kulis okadar kalabalık ki adım atmak mümkünb deil..
 SAMET SIRMALI podyuma cıkmamk için hazır..
 Sizin için birde biskolata reklamındaki hamur yoğuran abinin fotoğrafını çektim fakat biraz ters olmuş öylede koydum =))
 Modeller verilen aralarda atıştırıyorlar..

Benimde fotoğrafımı çekenler oldu tabi =))) ve ilk gün böyle geçer sırada diğer günler var ;)

0 yorum :

Post a Comment