Raisa ve Venessaile çekim günü sabahın erken saatlerinde malikanelerinde buluştuk. Malikane diyorum çünkü evleri atölye ve çalışanlarının da içinde bulunduğu 5 katlı koskoca bir malikane =)

Biz çekimden saatler önce buluştuğumuz için yeni koleksiyonlarını da inceleme fırsatı buldum. Koleksiyondaki ilk dikkatimi çeken parçalar ihtişamlı kadife paltolardı. O kadar dikkatimi çekmiş ki bayramda iş için izmire gittiğimde havaalanında Ziynet Saliyi görür görmez üzerindeki paltoyu tanıdım RAISA&VENESSA'nın yeni koleksiyonundandı =) Bu arada kızlar, Ajda Pekkan, Ziynet Sali, Nazlı Mengi ve birçok ünlü ismi giydiriyorlar kıyafetleri  tüm BEYMENLERDE ve nişantaşı BOZ SİSTER da bulunmaktadır.


Çok eğlendiğimiz çekim görüntüleride sadce Rifat Yuzuak's Makeup bloundaRAISA&VENESSA Makyajında MAC blacktrack eyelinerile kalın ve geometrik bir eyeliner cizdim (kalın eyelinerler buyıl çok trend) daha sonra eyelinerin tam bittiği yerden yani kuyrugundan içeri doğru MAC bryn far ile gölge verdim 12 nolu kirpikleride gözleri güçlendirmek için kullandım..

1 yorum :

  1. raisa vanessa egzotik guzelikleri olan kizlar. ikiz olarak duruslari cok kuvvetli ve tasarimlari da cok basarili. hayranlariyim..
    makjayı da cok begendim.
    tebrik ediyorum ucunuzu de..
    would like to see more

    ReplyDelete