Engin Altan Düzyatanla ELELE dergisi Ayşe Arman röportajı için Mehmet Turgutun Beşiktaştaki studyosunda buluştuk. Engin Altan studyoya spor salonundan geldi, yeni bir proje için düzenli olarak spor yaptığından bahsetti anlaşılan yeni projesinde bayağı bir fit görünecek ;)
Merak edenler için evet dövmesinide gördüm =)
Bu arada son filmi ''Anadolu Kartalları'' çekimlerinden konuştuk çok eğlenceli gecen çekimlerde pilotlar ve jetlerle alakalı çok tecrübe edinmiş bayağı da macera yaşamış.

İşte çekimimizden en özel kareler 

 

Engin Altanın makyajında cilde önce MAC nemlendirici ve göz kremi sürerek başladım ardından MAC prep+prime eye ve face bazlar uyguladım ardından face adn body fondoten ve studio fix powder geçtim göz altlarına studio fnish kapatıcı gecip kemiklerini MAC pro sculpt powder ile belirginleştirdim..


saçları için ise öncelikle sprey formunda bir saç kremi ile saçlarını yumuşatıp ardından fön makinası ile şekillendirip artından doğal mat vaks ile şekli sabitleştirdim..

FOTOĞRAF:MEHMET TURGUT
STYLİNG:CRİSTİNA COSANTİNO
SAÇ-MAKYAJ:RIFAT YÜZÜAK
 

4 yorum :

 1. Engin e face and body fondotende ve studio fix powder da hangi numaralari uyguladin?

  ReplyDelete
 2. taşşşşşşşşşş!
  bu kadar tatlı olamazsın ya insan olma ihtimali yok bu adamın bu erkekse dışardakiler ne dışardakiler erkekse bu ne?
  MAŞŞALLAH!

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Bu adamı pek yakışıklı bulmam normalde ama bu fotolarda baya iyi çıkmış hehehh :D Mor pantolonlu kombini de harikaymış .

  ReplyDelete