Deborah Ann "Debby" Ryan (Mayıs/13/1993) American actress ve şarkıcıdır. Ryan'ın en iyi bilinen rolü, bir Disney Channel dizisi olan, Zack ve Cody Güvertede adlı dizide Bailey Pickett'dir. Ryan 2007 yılında Barney & Friends (Barney&Arkadaşları) DVD filminde Disney tarafından keşfedildi. 2010'da, 16 Wishes (16 Dilek) adlı filmde başrolü oynadı .Ve bu film Disney Channel'in en çok izlenen filmlerinden biridir.

 Debby Ryan yeni filminin tanıtımı ve ön gösterimi için çıktığı dünya turunun Türkiye ayağı için 3 gün İstanbul'daydı, Cuma günü de City'sde bir basın lansmanı ve filmin ön gösterimi yapıldı.


Perşembe Sabahı Çırağan Sarayı'nda DEBBY RYAN ile buluştuk, İstanbul gezisi için kıyafetinden aksesuarına saçından makyajına herşeyinin belli olduğu 3 look hazırlanmış, ekip son derece profösyonel, tüm adımlar önceden planlanmış ve dosyalarla sabitleştirilmiş, bununla beraber Debby küçük yaşına rağmen son derece profösyonel, kamera karşısında inanılmaz bir şekilde, söylemesi gerekenleri asla unutmadan ve hatasız bir şekilde neredeyse tek seferde kayıt ettiriyor belli ki ciddi yetenekli, çalışkan ve zeki. Bununla beraber son derece sempatik, eğlenceli ve neşe dolu. Ben çalıştığımız 3 gün boyunca kendisini çok sevdim, başarılarının devamını diliyorum =)

Debby için belirlenen makyajlar son derece doğaldı. Ciltte ten rengi doğal mat bir fondoten kullanılarak cildi eşit renk bütünlüğüne getirdik. Ardından jel bronzer ile cildi lokal olarak bronzlaştırdık. Gözlere ten rengi bir far ile genişletip orta koyulukta bir far ile de gölgelendirdik. Ardından ek kirpiklerle ve eyeliner ile de gözleri güçlendirdik. Dudakta ise açık pembe tonları uyguladık..0 yorum :

Post a Comment