Geçtiğimiz Cumartesi akşamı Günay sahnesinde Ebru Gündeş vardı. Doğumundan sonra ilkkez İstanbul'da 34 benden Emilio Pucci elbisesiyle sahneye çıkan Ebru Gündeş'e MAŞŞALLAH diyorum..

Bu haberden sonra saç ve makyaj karar aşamasından size kısaca bahsetmek istiyorum; Ebru Gündeş'in sahnede giyeceği kıyafetler belli olunca kıyafetin ruhunu anlamak için, tasarımcılar üzerine küçük bir araştırma yapıyoruz. Ardından dünyada yapılan en son cekimleri inceleniyoruz ve alakalı görselleri topluyoruz bu aşamadan sonra tasarladığımız saç ve makyajıları küçük bir toplantıyla netleştiriyoruz.

işte Ebru Gündeş Günay görüntüleri..


Ebru Gündeş makyaj malzemesi markalarını şu an için size açıklayamıyorum ama uzun araştırmalar sonucu keşfettiğimiz doğru ürünler sayesinde çok iyi sonuçlar alıyoruz..

9 yorum :

 1. Rıfat Ebrunun makyaj sırlarını yazacağım diyordun yılbaşı makyajının yayınladığında...Bize anlat Ebrunun en sevdiği ve beğendiği malzemeleri hepsi Mac mi?

  ReplyDelete
 2. Canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hani İfw???

  ReplyDelete
 3. Ebrunun tüm makyaj malzemelerinin MAC olduğunu sanmıyorum ben:) ama deli gibi merak ediyoruz tabi, takipçinim Rıfat:)

  ReplyDelete
 4. Her zamanki gibi harika. Ebru Gündeş'in makyaj sırlarını ben de merakla bekliyorum.

  ReplyDelete
 5. Aaaaa Mac yaptı yine makyajları ama sen yoktun sanırım?Zaten imzaların olan makyajlardan da yokru ehuehueee=P Ne zaman Ebru Gündeş'in makyaj sırlarını ifşa edeceksin=)))?

  ReplyDelete