Son zamanlarda herkesin olduğu gibi benimde internete girdiğimde bakmadan çıkamadığım bir site  www.blank-mag.com !

İnternete her girdiğimizde “ www.blank-mag.com ” internet dergisinin neredeyse tüm kutucuklarını kurcalar olduk =)

Duymayan kaldı mı sanmıyorum ama hala bilmeyen varsa; hızla bu mükemmel sitenin üyesi, abonesi, takipçisi bir şeyi mutlaka olmalısınız.Hergün binlerce kişinin girip gördüğü bu kutucuklardan mahrum kalmayın !

Sol üst tarafta bulunan minik kaset butonunu da tıklayın, ohh mis gibi zevkle seçildiği belli olan özel müziklerde ard arda gelsin .)

 Bahar Kongel ve Deniz Aşık'ın biraraya getirdiği ekibin, gece gündüz çalışarak hazırladığı Blank-mag.com’u takip ederken, kendimi çekim setinde buldum ve bu çekim için makyaj yaptım.


         

makyajı kendinize yapmak isterseniz; tende face and body c3, 187nolu fırça ile uygulanarak tene ton verildi ardından göz altlarınd mac studio fnish uygulanarak netlik katıldı. msf medium dark ile hem yüze hemde gözlere gölge vererek modelin doğal hatları belirginleştirildi ve turuncu tonlarında bir allık kullanıldı dudakta ise somon tonlarında acık renk bir dudak kalemi var..
                                                                       

3 yorum :

  1. çok değişik ve sade bir makyaj olmuş ellerine sağlık :) soft oluşuna bayıldım ;)

    ReplyDelete
  2. Neler kullandığını çok merak ettim, dün Twitter'da link vermenden önce görmüştüm Blank-mag de :) Çok çok güzel olmuş :)

    ReplyDelete
  3. çok teşekkürler =) yazdım bakabilirsiniz ;)

    ReplyDelete