BAKIMLI ERKEK

Yaz gelirken yaza bakımlı girmek isteyen çok değerli erkek arkadaşlar, yarından tez yok koşa koşa spor salonlarının yolunu tutun, zira sizin için konuştuğum bu 4 yakışıklı arkadaş erkek bakımında ilk şart spor diyor

Bunun dışında çekim esnasında modellerimizin cildine önce MAC studio moisture fix cream uygulayarak nemlendirdim. Sizler de cildinizi nemlendirmek için bu kremi kullanabilirsiniz.

Göz altı morluğu ve yorgunluğundan şikayetçi olan arkadaşlar MAC studio fnish göz altı kapatıcısı tam size göre bir ürün. modellere çekimde bu ürün uygulandı ama erkek arkadaşlar genelde cildinden bir ton koyu bir ürün tercih etmelidir ki doğal bir sonuç çıksın.

modellerin yüzlerine ise Mac sellect sheer pres powder uygulandı. çok ince doğal bir pudra olup ciltte varlığı hissedilmiyor ama etkili sonuç veriyor .

Bunun dışında cilt temizliği ve kişisel temizliklerinize de önem verirseniz oh mis gibi olursunuz. hadi kolay gelsin ;)


erkek cilt bakımı

Best Model 1.si Furkan Palalı kendisi ile oldukça ilgili. bakımına, görüntüsüne, saçına, sakalına, giyimine oldukça titiz.

erkek cilt bakımı

 Umutsuz ev kadınları'ndan tanıdığımız Furkan Andıç düzenli olarak spor yapıyor. düzenli kullandığı herangi bir bakım ürünü yok ama setlerde cildine yapılan makyajı temizlemek için sık sık duş alıyor..

erkek cilt bakımı

 Ali Yörenç giyimi ile alakalı oldukça özenli. onun için bakım, düzenli berber, iyi bir şampuan, parfüm ve benzeri olaylar..

erkek cilt bakımı

Feriha dizisinden tanıdığımız Sarpcan Köroğlu erkek bakımı için temizliğin yeterli olduğunu düşünenlerden, kendisini genelde rahat bırakıp, ortaya çıkan salaş görüntüsünden memnun..

fotoğraf Cihan Alpgiray
styling Cristina Cosentino
editör Filiz Şeref
saç/makyaj Rıfat Yüzüak

4 yorum :

 1. Bu yavruların hepsi iyi hoş da Furkan bi ayrı hoş beehhh :)))

  Bakım bakımdır! Kadın da olsan erkek de olsan...

  ReplyDelete
 2. furkan andic benim buyuk askim

  ReplyDelete
 3. kaplan yavrusu gibi duruyor

  ReplyDelete
 4. furkanim kalbimdeki sicaklik --menim azizim menim mahabbatim(azeri)

  ReplyDelete