Makyajlı erkeklerden kadınların makyajlarına yorumlar..

Mısır ve Asur uygarlıklarından kalan duvar resimlerindeki figürlerin yüzlerindeki boyalara ve makyajlara bakılırsa makyajın tarihi milatdan binlerce yıl öncelere kadar dayanıyor.

Tarihte farklı nedenlerle hem kadın hem erkeklerin kullandığı makyaj modern çağlarda kadınların kullandığı etkili bir güzellik silahı haline gelmiştir. Peki erkeklerde makyaj yapmaya devam etselerdi günümüzde nasıl bir görüntüye sahip olurlardı?

İşte sorunun cevabı makyajlarınıza yorum yapan bu erkelerin fotoğraflarında:


İsmail 19 yaşında (sol üst) Kadınların yapış yapış dudaklarını rahatsız edici buluyor mat rujları kadınlara çok yakıştırıyor.. Andrey 26 yaşında (sağ üst) kadınlarda rock görünüm seviyor smoke makyajlar cool görüntüler ona çok seksi geliyor ve kadınları öyle görmek istiyor.


19 yaşındaki Fedai (sağ üst) Kadınlar nasıl iyi gözüküyorsa bence öyle olmalılar diyor ve makyajın büyüsüne inanıyor Bal kabağının arabaya dönüşmesi gibi diye de espri yapıyor =)

21 yaşındaki Samet (sol üst) Kız arkadaşının sade makyaj yapmasından ve arada sürdüğü kırmızı rujdan çok hoşnut.


28 yaşındaki Steve (sol üst) Kadınlrda koyu renk rujlardan ve ojelerden hoşlanmıyor özellikle kırmızı ruju çok fazla buluyor..

Erçağ 19 yaşında (sağ üst) Kadınların güzelliklerini destekleyecek şekilde makyajlar yapmalarını seviyor ama sert ve aşırı duran görüntülerden hoşlanmıyor.


Fotoğraf : Aytekin Yalçın
Editör : İlkyaz Özel
Editör asistanı : Emre Çetin
Saç : Murat Bulut
Makyaj : Rıfat Yüzüak
Studio look 34'e teşekkürler

1 yorum :

  1. lütfen ama lütfen erkekler makyajı bize bıraksın :))

    ReplyDelete