GIORGIO ARMANI COSMETICS

Geçen ay itibari ile GIORGIO ARMANI BEAUTY Türkiye makyajlarını artık ben yapıyorum. Marka için gerçekleştirdiğim video ve çekimleri büyük bir sürpriz ile yakında bloğumda görebilirsiniz ama önce L'OFFİCİEL Nisan sayısı için markanın kusursuz ürünleri ile gerçekleştirdiğimiz çekime göz atıp ürünleri ile alakalı bilgiler edinmeye ne dersiniz.


 KUSURSUZ GÜZELLİK
İlk olarak size Armani light master primerdan bahsetmek istiyorum; Ürün cilde sürüldüğü andan itibaren müthiş bir ışık veriyor ve fondotenden sonra dahi cilt ışıltısını kaybetmiyor.
 Armani light master primer uyguladım ve ardından Armani Maestro fondoten ile cilt makyajını yaptım bilen bilir marka fondoten konusunda bayağı ünlüdür bu yüzden fondotenin kusursuz sonucu tamda beklediğim gibiydi.
Armani precision retouch concealer bence fondoten kadar iddialı bir ürün çok ince bir yapısı olmasına ramen fondoten ile birleşerek kusursuz bir sonuç sağlıyor.
Armani Micro-fil loose powder ile makyajı sabitleyerek görsellerdeki kusursuz ten makyajlarına ulaştım
Markanın en fazla dikkatimi çeken ve beni şaşırtan ürünü ise Armani Eyes to kill maskaralarıydı ürün ilk kullanışımda favorim oldu.
 Editör Debora Zukato
Fotoğraf Aytekin Yalçın
Makyaj Rıfat Yüzüak
Makyaj asistanı Barış Şahin
Saç Yiğittan Demiralp

Eyes to kill palette in efette nudo far- Maestro Efetto nudo lipstic

Eyes to kill palette Mediterranca far-Lip maestro 500

Eyes to kill palette Pantelleria far-Lip maestro 501

Eyes to kill palette Terra siena far- Lip maestro 401

L'OFFİCİEL NİSAN SAYISINDAKİ RÖPORTAJIM