Gece Makyajı Nasıl Yapılır?
VE SIRADAKİ DERS GECE MAKYAJI


Bioderma makyaj sınıfında sıradaki dersimiz Gece makyajı.
Gece makyajı önemli bir konu hem kalıcı olması hemde iddalı bir makyaj olsa bile yüzünüzde doğal ve geçişli durması çok önemlidir.
Cilt makyajından önce cildinize Bioderma sebium mat uygularsanız gece boyunca cildinizin terlemesini ve parlamasını engelleyerek makyajınızın kalıcılığını arttırabilirsiniz.


 Makyaja başlarken her markada bulunan göz makyaj bazlarından birini göz kapağınıza oldukça ince ve iyice yedirerek uygulayın üzerine ten renginizden bir ton koyu sedefli fir farı aynı şekilde fırça yardımı ile iyice yedirin böylece hem doğal bir geçiş hemde kalıcı bir sonuç almış olacaksınız.


 Makyaja direk siyah far ile başlamak yerine önce göz lerinizi kahve mat bi far ile belirginleştirin ardından göz içinize uyguladığınız siyah kalemi fırça ile yayıp üzerine siyah far ile belirginleştirin sonuç hem çok kalıcı olacağı gibi alttaki kahve farla karışan siyah far geçişli ve profösyonel bi sonuç almanızı sağlıyacaktır.


En hızlı gecelerin sonunda bile makyajınızı temizlemeyi unutmayın ;)
Tekrar makyaj yapacağınızda en büyük yardımcınız sağlıklı bir cilt olucaktır..

Video Melike Onay
Fotoğraf Aytekin Yalçın
Styling İlkyaz Özel
Saç Murat Bulut
Makyaj Rıfat Yüzüak
Asistan Barış Şahin

1 yorum :

  1. dun gece erkek arkadaşım bir anda hazırlan dışarı cikiyoruz dedi o uğraş dolu makyajlara vaktim yoktu.sizin bu video geldi aklıma açtım yaptim.ya size ne kadar teşekkür etsem azdir. aslında bende çok ii makyaj yaparım fakat çok uzun sürer. sizin makyajı yaptım dun gece harika otesi oldu onbeş yirmi dakika da hazırdım.erkek arkadaşım bütün gece senin makyajın ne hoş ne kadar sexi olmuşun deyip deyip durdu. size sonsuz teşekkürler. asla yapmam dediğim bir makyaj tarzini deneyip bu denli seveceimi hiç dusunemezdim. başarıları hak ediyorsunuz inanin.sevgiler...

    ReplyDelete