30 KİŞİYE BİODERMA KURU GÜNEŞ YAĞI HEDİYE!

Bu yaz belkide en eğlendiğim ve güneş yanığı ile uğraşmadığım tek tatil oldu :)
Bioderma kuru güneş yağı ile tanışmamın 2 yılı olduğu için cilt tonum çok açık olduğu halde içim oldukça rahat bir şekilde bu yaz da güneşe çıktım.


Kuru yağ formundaki ürünü tüm vücuduma ve saçlarıma uyguladım 2 saatte bir de yeniledim sonuç olarak hiçbir kızarma olmadan ilk 4 gün spf 50 sonraki 6 gün spf 30 ile sorunsuz bir bronzluk elde ettim :)
Ürün hiç bir şekilde vücutta vıcık vıcık bir hal alıp sizi rahatsız etmiyor, bir yerlere bulaşıp leke yapmıyor, saçlara inanılmaz bakım yapıyor, kokusu ve yapısı müthiş hala tatile çıkmamış ve böyle bi ürüne ihtiyacınız varsa kesinlikle deneyin yada yarışmaya katılıp şansınızı deneyin :) Ürünü kazanmak için yapmanız gereken çok kolay 30 kişiye ürünü hediye ettiğimi duyurduğum fotoğrafı instagramınızda paylaşarak siz de duyurun. Beni ve bioderma_tr yi takip edin şartları yerine getirdikten sonra rifattanhediye@gmail.com'a isim, adres ve telefonunuzu yazın
BOL ŞANS :)

önemli
(30 kişiye www.rifatyuzuaksmakeup.com'dan Bioderma güneş yağı hediye! Eklediğiniz fotoğrafın altındaki yorumunuzun içinde geçmesi gerekiyor)

instagram : @rifatyuzuak

Bunlarda benim tatil karelerim :)

Bioderma sayesinde havlu ile güneşten korunmaktan vazgeçtim :)


Tatilde makyajlarımla karşılaştım =)
Özge Ulusoy mayo-nikini koleksiyon çekimimiz=)


Herkese mutlu bir tatil geçirmesini diliyorum..