10 kişiye yılbaşı makyajı hediye

Umarım hepiniz muhteşem bir 2014 uğurlarken harika geçiçek bir 2015 bekliyorsunuzdur =)
Herkesi yılbaşı gecesinin telaşı sarmaya başladı. Kararlar arasında en zor olanlardan birini, makyajı aradan çıkarabilmeniz için Orifllame ile harika bir işbirliği yaptık bu işbirliğinin keyifli backstage videosunu izleyerek hemen bize katılın =)


Oriflame Aralık katoloğunda yılbaşı gecesi kullanabileceğiniz dört farklı makyaj önerimi The One ürünleri kullanarak uyguladım. Umarım bu makyajlardan biri sizin makyajınıza ilham vererek işinizi kolaylaştırır.  
Şimdiden güzelliklerle dolu mutlu bir yıl diliyorum =)

YILBAŞINDA SADE GÜZELLİK
Mükemmel bir ten makyajı ile hem sade hem de doğal ve zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz!
The One Ever lasting fondöten ve kapatıcı yı cilde ince bir şekilde uyguladım fondöteni yine Oriflemenin allık fırçası ile çok ince birşekilde (cilde bastırmadan) hafif hare uyguladığınızda sonucu muhteşem kusursuz oluyor.
Göz makyajında 30970 numaralı far paledini kullanıp göz içine 31197 numaralı ten rengi kalemi uyguladım kalem cidden harika.
Son dokunuşlarım 30977 numaralı allığı ve 30717 numaralı dudak nemlendiricisi ile oldu ürün dudaklara nem verirken rengi varla yok arası en güzel özelliği ise dier dudak nemlendiricileri gibi cıvık ve yaglı deil.YILBAŞINDA RENKLİ VE ÇEKİCİ DUDAKLAR
Gözlerinize bronz ve kahve tonlarında belirgin bir makyaj yapıp dudaklarınıza dilediğiniz renkte canlı bir ruj uygulayabilirsiniz. Böylece her ortama, her kıyafete uyabilecek seksi, taze, naturel, bir o fresh bir makyaj elde etmiş olursunuz.
Üürnler The One 30669 numaralı ruj, 24605 numaralı dudak kalemi, 30973 numaralı far ve 30978 numaralı allık.


ÇARPICI BUĞULU GÖZLER VE YILBAŞI ÇEKİCİLİĞİ
Buğulu gözlerle her zaman bir adım önde olabilirsiniz bir de gözlerinizi öne çıkartacak doğru bir renk bulursanız tam anlamıyla buğulu bakışları yakalarsınız. Bence lacivert tam da böyle bir renk. Kızıl tonlar ile kombin ettiğinizde sonucu cidden çarpıcı oluyor.
Ürünler The One 30656 ruj, 31037 göz kalemi, 30745 krem far (baz olarak) 30972 ve 30974 numaralı far paletleri.YILBAŞI GECESİNİN YILDIZI SİZ OLUN
Belirgin bakışlar, Güçlü kirpikler ve kıpkırmızı dudaklar doğru renk kombinlerini bir araya getirip uygun bir makyajla görüntünüzü tamamlarsanız gecenin yıldızı siz olabilirsiniz.
Ürünler The One  30475 eyeliner, 30970 far paledi, 30744 krem far (şakaklara ışık olarak) ve 30669 kırmızı ruj


10 kişiye yılbaşı makyajı Hediye!

Yılbaşı geçesi için seçtiğiniz makyajın tüm ürünlerini ve yapılış tüyolarının bulunduğu katoloğu kazanın. 

Katılım Şartları:
Instagram'dan @rifatyuzuak takip edin ve beğendiğiniz makyajı  #rifattanhediye @oriflame @rifatyuzuak hashtagleri ile paylaşın.

Instagram kullanmıyorsanız, Facebook ve Twitter hesaplarınızdan beni takip edin ve beğendiğiniz makyajı  #rifattanhediye @oriflame @rifatyuzuak hashtagleri ile paylaşın.Şartları yerine getirenler rifattanhediye@gmail.com adresine ad, soyad, instagram ve diğer sosyal hesap adreslerini ve posta adreslerini mail atabilirler.


KAZANANLAR
0 yorum :

Post a Comment