Yeniyıl Hediyelerine Devam | Lab Series Pro 


Bugün size sadece yetkili eczanelerde ve online satış kanallarında bulabileceğiniz harika bir üründen bahsetmek istiyorum.Lab Series Pro LS ALL-IN-ONE FACE TREATMENT

Dünyada en çok satan ürünü PRO LS ALL-IN-ONE FACE TREATMENT tek bir adımla cildin tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor.  İçeriğindeki Sodyum Hiyalüronat, Arjirelin ve Kafein sayesinde cildi nemlendiriyor, cilde mat bir görünüm sağlıyor ve cilt yüzeyindeki yağ fazlasını kontrol ediyor. Hafif ve hızlı emilen formülüyle cildi pürüzsüzleştiriyor. Ürün 4 hafta sonunda 100% nemlendirme, %88 kırışıklık ve çizgi görünümde azalma ve %93 mat bir görünüm vaad ediyor.
Eminim kadınlar ürün ile ilgili heyecanlanmaya başlamışlardır. Ama bu kez yılbaşı hediyelerimiz erkekler için :)

Lab Series yalnızca erkekler için üretilmiş bir seri ve kadınların kullanımına uygun değil.  Pratikliğiyle öne çıkan bu ürün  erkelerin cilt bakım ürünlerinden tüm beklentilerini neredeyse tek başına karşılıyor.

Tüm içerik erkeklerin cilt yapılarına uygun ve traş sonrası hassasiyetlerin hızlı toparlanması için oluşturulmuş. Serisini denediğim bu özel ürünlerden 5 adet de erkek takipçilerime hediye göndereceğim. Tabi ki takipçim olan kadınlar da eşleri, erkek arkadaşları, tüm tanıdıkları erkekler için bu çekilişe katılabilirler. 

Yapmanız gereken çok basit, yukarıdaki fotoğrafı instagram veya facebook hesabınızda #rifattanhediye hashtagi ile paylaşın ve instagram dan veya facebook hesabınızdan beni takip edin.

Ardından, ad, soyad, telefon, adres(posta adresiniz) ve paylaştığınız hesabın adı veya linkini rifattanhediye@gmail.com adresine mail olarak gönderin.

Kazananlar facebook sayfamda duyurulacaktır.

Şimdiden herkese iyi yıllar ve çekilişte bol şans diliyorum :)