ACHE SALİ
Ache ile modellik yaptığı dönemlerde tanıştık ve beraber çok keyifli çekimlerde çalıştık daha sonra Ache kısa süre yaptığı modelliği bıraktı ve bir süre sonra Eliz Sakuçoğlu ile yaptığı anlaşma ile oyunculuk okuluna başlayarak oyunculuk yolundaki ilk adımlarını atmaya başladı bizde Achenin oyunculuk portfolyo çekimi için biraraya geldik.

Ten makyajı anlatımı için postun devamını okuyun!


Fotoğraf  Aytekin Yalçın-Saç Murat Bulut-Makyaj Rıfat Yüzüak/Asistan Barış Şahin

Makyajı
Ten makyajı Face and body fondoten c2yi 187numaralı fırça ile kullandım (azar azar uyguladım ince birşekilde 3kat uyguladım ilk dier kata geçmeden önceki katın kurumasını bekledim ve fırçayı bastırmadan çok hafif hareketlerle uyguladım) ve ardıdan sadece gerekli noktalara (gözaltı kızarıklık, morluk, sivilce,leke vb yerlere) 217 numaralı fırçanın ucunu kullanarak Mac studio fnish kapatıcıyı azar azar hassasça uyguladım.
En son Mac Sellect sheer pres powder nc5 i t bölgesi ve göz altlarına 168 numaralı fırça ile nazik tampon hareketlerle uyguladım.

Gölgeleme/Kontur
Elmacık kemiği boşlğu, alın boşluğu,gıdı altı, göz çukurları ve göz altı kirpi dibi çizgisine önce sculp powder ile ardından üzerine hafifçe msf Givme sun powder ile gölge verdim.
Yüzde 168 gözde 224 ve 239 numaralı fırçaları kullandım.

0 yorum :

Post a Comment