ELLE MART ÇEKİMİ
Fotoğraflar Barış Aktınmaz
Editör Oğuz Erel
Makyaj Rıfat Yüzüak
Saç Mehmet Menteş
Makyaj Asistanı Barış Şahin

Şıklığınızı naturelliğiniz ile kombinleyin!
Özel bir gün için hazırlanıp, şık kıyafetlerinizi göz kamaştırıcı aksesuarlar ile tamamladığınızda, makyaj ve saç için ne yapacağınızı çok fazla düşünmeden naturelliğiniz ile kombinleyerek en kusursuz görüntüye ulaşabilirsiniz..

Cilt makyajı: Olay BB krem ile ince bir ten makyajı yaparak göz altı ve geride kalan kusurları Max Factor paint stick kapatıcısı ile kapattım bb krem için MAC'in 187 fırçasını kapatıcı için ise 224 numaralı fırçasını kullandım. Her iki uygulamadada nerdeyse yok kadar az ürün alarak tekrar ederek çoğalttım.
Ten makyajı bittikten sonra göz altına ve t bölgesine Max Factör creme puff pudra geçerek boyut ve kalıcılık kazandırdım.

Kontörleme ve göz makyajı: Max Factor Bronzig Powder ve MAC 168 numaralı fırçayı kullanarak önce elmacık kemiklerini ve alın boşluğunu hafifçe gölgeledim. Bunu yaparken, her seferinde çok az ürün alarak tekrar tekrar uygulama yaptım.
Gözlerde ise yine aynı pudra ve MAC 239 numaralı fırçayı tampon hareketlerle kullanarak ürünü daha yoğunca uygulayıp bolca Max Factor Masterpiece Transform maskara kullandım. Kaşları ise Max Factor'ün 1 numaralı kaş kalemi ile şekillendirdim..

Dudak makyajı: Max Factor Cinnamon ruj ve 2 numaralı dudak kalemi kullandım. İşte sonuçlar:0 yorum :

Post a Comment